Partnerzy

Interhandler jest jedynym wyłącznym autoryzowanym dealerem maszyn JCB w Polsce. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego. Posiada także szeroką gamę maszyn używanych.

Firma HPDA zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem specjalistycznych urządzeń montowanych na wysięgnikach koparek m.in. takich jak młoty hydrauliczne, uniwersalne nożyce tnąco-kruszące, szczęki kruszące, nożyce do stali i wiele innych.

Firma MAUFER oferuje m.in. szeroki wybór maszyn budowlanych znanych producentów takich jak Wacker Neuson, SANY, MEYER także osprzęty do maszyn oraz inne urządzenia niezbędne w przemyśle i branżach budowlanej, leśnej czy ogrodniczej.

Biuro Handlowe RUDA to autoryzowany dystrybutor znanych i cenionych marek dla sektora górniczego i budowlanego m.in. takich jak Kobelco, Portafill, Metso, Sennebogen czy Dieci, specjalizujący się także w kompleksowych remontach i serwisie.

Firma DYNAPAC specjalizuje się w sprzedaży i serwisowaniu maszyn do rozkładania i zagęszczania nawierzchni asfaltowych i gruntu takich jak rozkładarki i walce. Posiada również w swoje ofercie lekki sprzęt zagęszczający m.in. zagęszczarki płytowe, ubijaki gruntu i walce prowadzone.

AMAGO Sp.z o.o. zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem maszyn budowlanych, drogowych, wiertniczych, fundamentowych i górniczych. W swoim portfolio posiada maszyny cenionych na świecie producentów takich jak HYUNDAI, MST, SBM, Gomaco, Astec Fraste i Eijkelkamp.

ASCO Equipment jest importerem maszyn produkowanych przez koncern Doosan takich jak BOBCAT i DOOSAN Portable Power, a także przedstawicielem marki AMMANN w zakresie maszyn drogowych i lekkiego sprzętu zagęszczającego. Oferuje również serwis i części zamienne.

Firma PROTECH z siedzibą w Rybniku od lat działa na rynku, oferując swoim klientom sprzedaż oraz wynajem sprzętu usprawniającego wszelkie prace remontowo-budowlane takie jak rusztowania, maszyny budowlane czy narzędzia ogrodowe.

Firma Atlas Poland jest autoryzowanym dystrybutorem ciężkiego sprzętu. Współpracuje z topowymi producentami: ATLAS, ATLAS Weycor, TANA, ROKBAK, ING Bonfiglioli, KINSHOFER, SMP, ATLAS KOMPAKT oraz LASH&LIFT i specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla branży budowlanej.

Kursy i szkolenia

BIAŁECKI Ośrodek Szkolenia - profesjonalne kursy na operatorów i spawaczy

Czego szukasz ?

#MY

Kursy i szkolenia

Treść akordeonu

Nasze oŚrodki szkolenia

siedziba

Chcesz zadzwonić? Naciśnij w numer!

Chcesz napisać maila? Naciśnij w adres mail!