Kurs obsługi żurawi

Kurs obsługi żurawia

Jesteś zainteresowany kursem?

Zadzwoń! +48 32 411 05 04

Ekspercki kurs obsługi żurawia – zdobądź wysokiej jakości kwalifikacje i rozwijaj swoją karierę!

Kursy obsługi żurawi są realizowane zgodnie z Ustawą z dnia 21 grudnia 2000 r. o dozorze technicznym oraz z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 18 lipca 2001 r. w sprawie trybu sprawdzania kwalifikacji wymaganych przy obsłudze i konserwacji urządzeń technicznych.

Poznaj korzyści uczestnictwa w kursie na operatora żurawia:

 1. Zyskaj prestiżowe uprawnienia do obsługi żurawi (zostań operatorem żurawia!), które otworzą Ci drzwi do rozwoju zawodowego w branży budowlanej, drogowej i technicznej.
 2. Opanuj umiejętności praktyczne i teoretyczne, które pozwolą Ci bezpiecznie i efektywnie obsługiwać różne typy żurawi, zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.
 3. Zdobądź kompetencje potrzebne do wykonywania zawodu operatora żurawia, takie jak analiza ryzyka, planowanie pracy czy komunikacja z zespołem.
 4. Otrzymaj uprawnienia potrzebne do legalnej pracy na żurawiu.

Co będziesz umiał po kursie operatora żurawia?

 • Uzyskasz wiedzę w zakresie zasad obsługi lub konserwacji danego urządzenia transportu bliskiego podlegającego dozorowi technicznemu przez Urząd Dozoru Technicznego.
 • Nauczysz się:
  • stosować sprzęt i środki ochrony indywidualnej i zbiorowej,
  • stosować prawidłowe metody wykonywania czynności na danym stanowisku,
  • wykonywać w sposób prawidłowy czynności na danym stanowisku,
  • przestrzegać parametrów w wykonywaniu czynności na danym stanowisku,
  • rozpoznawać zagrożenia w wykonywaniu czynności na danym stanowisku.

Co dadzą Ci zdobyte uprawnienia?

Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu uczestnik uzyskuje uprawnienia do obsługi żurawia w jednym z następujących zakresów:

 • żurawie stacjonarne
 • żurawie przewoźne i przenośne
 • żurawie samojezdne
 • żurawie szynowe
 • żurawie wieżowe i szybkomontujące
 • żurawie kolejowe i na pojazdach kolejowych
 • żurawie pokładowe
 • żurawie pływające

Jakie warunki musisz spełnić, aby zostać przyjęty na kurs operatora żurawia?

 • wiek: 18 lat
 • wykształcenie min. podstawowe

Kto będzie Cię uczył?

Wykładowcy prowadzący zajęcia teoretyczne, mający odpowiednie wykształcenie i wiedzę potrzebne do prowadzenia zajęć, uprawnienia pedagogiczne, długoletnie doświadczenie dydaktyczne i zawodowe w obsłudze oraz konserwacji urządzeń podlegających pod UDT.
Instruktorzy zajęć praktycznych mają niezbędne uprawnienia w zakresie obsługi danej maszyny, kurs pedagogiczny, długoletnią praktykę w obsłudze oraz konserwacji urządzeń podlegających pod UDT.

Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej o UDT – 👷Co to jest UDT? Kompleksowy Przewodnik po Uprawnieniach i Procesie Certyfikacji

Nie zwlekaj – zainwestuj w swoją przyszłość zawodową już dziś! Zapisz się na nasz kurs obsługi żurawi i zyskaj nie tylko wysokiej jakości kwalifikacje, ale także możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się branży.

Sprawdź naszą ofertę, porównaj z konkurencją i przekonaj się, że nasz kurs spełnia najwyższe standardy jakości, dbałości o uczestnika i skuteczności w przygotowaniu do wykonywania zawodu operatora żurawia.

dlaczego warto wybrać nasz ośrodek?

Zainteresował Cię ten kurs? Napisz do nas!


Oświadczam, że zapoznałam(em) się z klauzulą informacyjną RODO: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BIAŁECKI Sp. z o.o.[ czytaj więcej... ], ul. Tadeusza Kościuszki 341, 40-690 Katowice. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych pozyskanych za pomocą formularza kontaktowego jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów leżących po stronie Administratora (komunikacja z osobami korzystającymi z formularza kontaktowego). Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia odpowiedzi na zapytanie. Dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Kursy i szkolenia

BIAŁECKI Ośrodek Szkolenia - profesjonalne kursy na operatorów i spawaczy

Czego szukasz ?

#MY

Kursy i szkolenia

Treść akordeonu

Nasze oŚrodki szkolenia

siedziba

Chcesz zadzwonić? Naciśnij w numer!

Chcesz napisać maila? Naciśnij w adres mail!