przecinarka, kurs na operatora przecinarki

Kurs operatora przecinarki do nawierzchni dróg o napędzie spalinowym

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, co zyskasz po zdobyciu uprawnień operatora przecinarki do nawierzchni dróg o napędzie spalinowym? Oprócz świadectwa i książki operatora, nabywasz również umiejętności, które pozwolą Ci na wykonywanie pracy w tej branży.

W jaki sposób zdobędziesz uprawnienia?

Aby zdobyć uprawnienia operatora przecinarki, musisz ukończyć kurs operatora przecinarki i przystąpić do egzaminu państwowego przed komisją Sieci Badawczej Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny. Kurs składa się z części teoretycznej i praktycznej, a egzamin składa się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej.

Co dadzą Ci zdobyte uprawnienia?

Po ukończeniu kursu operatora przecinarki i zdobyciu uprawnień będziesz mógł pracować jako operator przecinarki do nawierzchni dróg o napędzie spalinowym klasy III. Będziesz mógł wykorzystać swoje umiejętności na budowie, w firmach remontowo-budowlanych lub w innych podobnych branżach.

Co będziesz umiał po kursie?

Podczas kursu operatora przecinarki nauczysz się organizować stanowisko pracy, przygotowywać maszynę do pracy w różnych warunkach oraz z różnymi osprzętami i narzędziami roboczymi. Nauczysz się także wykonywać prace maszyną samodzielnie oraz we współpracy z innymi maszynami i środkami transportu, a także wykonywać obsługi techniczne oraz proste regulacje i naprawy. W ramach kursu sporządzisz również dokumentację eksploatacyjną.

Jakie warunki musisz spełnić, aby zostać przyjęty na kurs operatora przecinarki?

Aby zostać przyjętym na kurs operatora przecinarki, musisz mieć ukończone 18 lat oraz posiadac podstawowe wykształcenie.

Kto Cię będzie uczył?

Podczas kursu operatora przecinarki będziesz uczony przez wykładowców i instruktorów zajęć praktycznych. Posiadają oni odpowiednie wykształcenie i wiedzę potrzebne do prowadzenia zajęć oraz uprawnienia pedagogiczne. Mają długoletnie doświadczenie dydaktyczne i zawodowe oraz akceptację Warszawskiego Instytutu Technologicznego.

 

Dzięki zdobyciu odpowiednich kwalifikacji można liczyć na znalezienie atrakcyjnej pracy w branży oraz na podwyższenie swoich zarobków.
Warto podkreślić, że kurs operatora pilarki pozwala na zdobycie wiedzy i umiejętności, które są niezbędne do bezpiecznej i efektywnej pracy na tym stanowisku.

Zachęcamy do zapisania się na kurs już dziś i rozpoczęcia nowej kariery zawodowej!

dlaczego warto wybrać nasz ośrodek?

Zainteresował Cię ten kurs? Napisz do nas!


Oświadczam, że zapoznałam(em) się z klauzulą informacyjną RODO: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BIAŁECKI Sp. z o.o.[ czytaj więcej... ], ul. Tadeusza Kościuszki 341, 40-690 Katowice. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych pozyskanych za pomocą formularza kontaktowego jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów leżących po stronie Administratora (komunikacja z osobami korzystającymi z formularza kontaktowego). Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia odpowiedzi na zapytanie. Dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Kursy i szkolenia

BIAŁECKI Ośrodek Szkolenia - profesjonalne kursy na operatorów i spawaczy

Czego szukasz ?

Kursy i szkolenia

Treść akordeonu

Kursy i szkolenia