Kursy górnicze

Kurs specjalistyczny sygnalisty szybowego

Jesteś zainteresowany kursem?

Zadzwoń! +48 32 411 05 04

Zostań sygnalistą szybowym – nasz kurs otwiera nowe możliwości

Kurs specjalistyczny sygnalisty szybowego to doskonała propozycja dla tych, którzy chcą zdobyć kluczowe umiejętności niezbędne do skutecznego i bezpiecznego wykonywania tego odpowiedzialnego zawodu w górnictwie. To kurs, który łączy w sobie solidną porcję wiedzy teoretycznej z praktyką, umożliwiając uczestnikom nabycie kompetencji, które od razu mogą być wykorzystane w pracy.

Co będziesz umiał po kursie?

Uczestnicy kursu nauczą się jak profesjonalnie i bezpiecznie obsługiwać sprzęt sygnalisty szybowego, stosować środki ochrony indywidualnej i zbiorowej, a także prawidłowe metody wykonywania obowiązków na stanowisku sygnalisty szybowego. Zdobędziesz umiejętności przestrzegania specyficznych parametrów pracy w szybie, oraz rozpoznawania potencjalnych zagrożeń i podejmowania odpowiednich działań, aby je zminimalizować.

Kto Cię będzie uczył?

Naszą kadrę dydaktyczną na kursach w specjalnościach górniczych stanowią doświadczeni profesjonaliści z odpowiednimi uprawnieniami pedagogicznymi. Posiadają oni solidne tło edukacyjne i długoletnią praktykę w pracy w zakładach ruchu górniczego. Dzięki temu są w stanie przekazać uczestnikom kursu cenne doświadczenia, praktyczne wskazówki i specjalistyczną wiedzę, którą zdobyli podczas wieloletniego prowadzenia szkoleń i kursów.

Kształcenie zakończone egzaminem

Kurs kończy się egzaminem, który pozytywnie zweryfikuje zdobyte przez uczestnika umiejętności i wiedzę. Po jego zdanym egzaminie, uczestnik otrzymuje zaświadczenie zgodne z obowiązującymi przepisami, potwierdzające ukończenie kursu i zdobycie kwalifikacji sygnalisty szybowego.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty edukacyjnej i rozpoczęcia przygody z zawodem sygnalisty szybowego, który jest kluczowy dla bezpiecznej i efektywnej pracy w kopalni.

dlaczego warto wybrać nasz ośrodek?

Zainteresował Cię ten kurs? Napisz do nas!


Oświadczam, że zapoznałam(em) się z klauzulą informacyjną RODO: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BIAŁECKI Sp. z o.o.[ czytaj więcej... ], ul. Tadeusza Kościuszki 341, 40-690 Katowice. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych pozyskanych za pomocą formularza kontaktowego jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów leżących po stronie Administratora (komunikacja z osobami korzystającymi z formularza kontaktowego). Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia odpowiedzi na zapytanie. Dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Kursy i szkolenia

BIAŁECKI Ośrodek Szkolenia - profesjonalne kursy na operatorów i spawaczy

Czego szukasz ?

#MY

Kursy i szkolenia

Treść akordeonu

Nasze oŚrodki szkolenia

siedziba

Chcesz zadzwonić? Naciśnij w numer!

Chcesz napisać maila? Naciśnij w adres mail!