Kurs na operatora koparki jednonaczyniowej

Kurs operatora koparki jednonaczyniowej, klasa III

Kurs operatora koparki – zdobądź uprawnienia i zwiększ swoje szanse na rynku pracy!

Zdobywanie uprawnień do pracy jako operator koparki to ważny krok w karierze dla osób zainteresowanych pracą w branży budowlanej.
Uzyskanie odpowiednich kwalifikacji pozwala na pracę na różnych stanowiskach w firmach budowlanych oraz na budowach. Jeśli chcesz poznać więcej korzyści wynikających z kursu na koparkę, przeczytaj ten artykuł.

Jak zdobyć uprawnienia operatora koparki?

Aby uzyskać uprawnienia operatora koparki, należy ukończyć kurs i zdać egzamin państwowy egzaminu państwowego przed komisją Warszawskiego Instytutu Technologicznego. Po pomyślnym zdaniu egzaminu otrzymasz świadectwo oraz Książkę Operatora, umożliwiające pracę jako operator koparek jednonaczyniowych klasy III do 25 ton masy całkowitej.

Jakie umiejętności zdobędziesz po kursie?

Na kursie operatora koparki nauczysz się organizowania stanowiska pracy, przygotowywania maszyny do pracy w różnych warunkach oraz z różnymi osprzętami i narzędziami roboczymi, wykonywania prac maszyną samodzielnie oraz we współpracy z innymi maszynami i środkami transportu, wykonywania obsługi technicznej oraz prostych regulacji i napraw, sporządzania dokumentacji eksploatacyjnej.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać przyjętym na kurs operatora koparki?

Aby zostać przyjętym na kurs operatora koparki, należy spełnić następujące warunki:

  • mieć co najmniej 18 lat,
  • posiadać wykształcenie podstawowe.

Kto będzie uczył na kursie?

Wykładowcy i instruktorzy zajęć praktycznych, posiadający odpowiednie wykształcenie i wiedzę potrzebną do prowadzenia zajęć, uprawnienia pedagogiczne, długoletnie doświadczenie dydaktyczne i zawodowe oraz akceptację Sieci Badawczej Łukasiewicza – Warszawskiego Instytutu Technologicznego  do prowadzenia zajęć.
Ponadto, instruktorzy przekażą Ci praktyczne umiejętności, które są kluczowe w pracy na stanowisku operatora maszyn budowlanych, a także podzielą się radami, które nazbierali w trakcie wieloletniego doświadczenia.

 

Zachęcamy do zapisania się na kurs już dziś i rozpoczęcia nowej kariery zawodowej!

dlaczego warto wybrać nasz ośrodek?

Zainteresował Cię ten kurs? Napisz do nas!


Oświadczam, że zapoznałam(em) się z klauzulą informacyjną RODO: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BIAŁECKI Sp. z o.o.[ czytaj więcej... ], ul. Tadeusza Kościuszki 341, 40-690 Katowice. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych pozyskanych za pomocą formularza kontaktowego jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów leżących po stronie Administratora (komunikacja z osobami korzystającymi z formularza kontaktowego). Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia odpowiedzi na zapytanie. Dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Kursy i szkolenia

BIAŁECKI Ośrodek Szkolenia - profesjonalne kursy na operatorów i spawaczy

Czego szukasz ?

Kursy i szkolenia

Treść akordeonu

Nasze oŚrodki szkolenia

siedziba

Chcesz zadzwonić? Naciśnij w numer!

Chcesz napisać maila? Naciśnij w adres mail!

Kursy i szkolenia