Kursy górnicze

Kurs obsługi kołowrotów i ciągników linowych

Jesteś zainteresowany kursem?

Zadzwoń! +48 32 411 05 04

Kurs obsługi kołowrotów – Twoja droga do kariery w górnictwie

Kurs obsługi kołowrotów i ciągników linowych to specjalistyczne szkolenie, które ma na celu przekazanie uczestnikom niezbędnych umiejętności i wiedzy dotyczącej prawidłowej, bezpiecznej i efektywnej obsługi tych niezbędnych w górnictwie urządzeń. Wykorzystanie kołowrotów i ciągników linowych w pracy w kopalni jest niezwykle istotne, stąd też konieczność zdobycia odpowiednich kompetencji w tym zakresie.

Co będziesz umiał po kursie?

Zakończenie kursu daje możliwość pełnej obsługi kołowrotów wszystkich typów, które są nieodzownym elementem technologicznym w wielu operacjach górniczych. Uczestnicy kursu nauczą się m.in. prawidłowego stosowania środków ochrony indywidualnej i zbiorowej, metodyki pracy z kołowrotem i ciągnikiem linowym, a także identyfikacji zagrożeń związanych z ich obsługą.

Kto Cię będzie uczył?

Kurs prowadzony jest przez doświadczoną kadrę dydaktyczną z wieloletnim doświadczeniem zarówno praktycznym, jak i pedagogicznym. Nasi instruktorzy posiadają bogatą wiedzę oraz uprawnienia pedagogiczne, co gwarantuje najwyższy poziom nauczania.

Kształcenie zakończone egzaminem

Po zakończeniu kursu uczestnicy przystąpią do egzaminu potwierdzającego zdobytą wiedzę i umiejętności. Po jego pozytywnym zdanym, uczestnik otrzymuje zaświadczenie zgodne z obowiązującymi przepisami, potwierdzające zdobycie kwalifikacji w zakresie obsługi kołowrotów i ciągników linowych.

Dzięki temu kursowi będziesz mógł w pełni i bezpiecznie wykorzystać potencjał tych urządzeń w swojej pracy zawodowej, zwiększając efektywność oraz bezpieczeństwo operacji górniczych.

dlaczego warto wybrać nasz ośrodek?

Zainteresował Cię ten kurs? Napisz do nas!


Oświadczam, że zapoznałam(em) się z klauzulą informacyjną RODO: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BIAŁECKI Sp. z o.o.[ czytaj więcej... ], ul. Tadeusza Kościuszki 341, 40-690 Katowice. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych pozyskanych za pomocą formularza kontaktowego jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów leżących po stronie Administratora (komunikacja z osobami korzystającymi z formularza kontaktowego). Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia odpowiedzi na zapytanie. Dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Kursy i szkolenia

BIAŁECKI Ośrodek Szkolenia - profesjonalne kursy na operatorów i spawaczy

Czego szukasz ?

#MY

Kursy i szkolenia

Treść akordeonu

Nasze oŚrodki szkolenia

siedziba

Chcesz zadzwonić? Naciśnij w numer!

Chcesz napisać maila? Naciśnij w adres mail!