Kursy górnicze

Kurs wykonywania torkretu i obsługi urządzeń do torkretowania

Jesteś zainteresowany kursem?

Zadzwoń! +48 32 411 05 04

Torkretowanie – Twoja droga do sukcesu w branży budowlanej

Jakość, profesjonalizm i doświadczenie – to nasze główne cechy, które sprawiają, że nasz kurs wykonywania torkretu i obsługi urządzeń do torkretowania to świetna inwestycja w Twoją karierę zawodową.

Czym jest kurs wykonywania torkretu i obsługi urządzeń do torkretowania?

Kurs ten ma na celu opanowanie umiejętności obsługi urządzeń do wykonywania torkretu, a także technologii wykonywania torkretu. Torkretowanie to technika stosowana w budownictwie i górnictwie, polegająca na napowietrznym nanoszeniu mieszanki betonowej lub cementowej na powierzchnie konstrukcji budowlanych, jak na przykład tunele czy kanały.

Dlaczego warto skorzystać z naszego kursu?

Nasz kurs daje możliwość zdobycia umiejętności, które są bardzo poszukiwane w branży budowlanej i górniczej. Po ukończeniu szkolenia będziesz potrafił obsługiwać urządzenia do torkretowania, stosować prawidłowe metody pracy, przestrzegać parametrów technologicznych i rozpoznawać potencjalne zagrożenia na stanowisku pracy. To wszystko dzięki praktycznym i teoretycznym zajęciom, które przeprowadzane są przez doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli.

Kto Cię będzie uczył?

Nasza kadra dydaktyczna to doświadczeni specjaliści, posiadający niezbędne uprawnienia pedagogiczne oraz wykształcenie z dziedziny górnictwa. Długoletnia praktyka w pracy w zakładach ruchu górniczego oraz prowadzenie kursów i szkoleń sprawia, że są oni w stanie przekazać Ci nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także praktyczne umiejętności, które są niezbędne na stanowisku operatora urządzeń do torkretowania.

Skorzystaj z naszej oferty i zapisz się na kurs wykonywania torkretu i obsługi urządzeń do torkretowania. Zainwestuj w siebie i w swoje umiejętności – to najlepsza inwestycja, jaką możesz zrobić. A my zapewniamy, że dostarczymy Ci wszystkie narzędzia, które są Ci potrzebne do osiągnięcia sukcesu na tym polu.

dlaczego warto wybrać nasz ośrodek?

Zainteresował Cię ten kurs? Napisz do nas!


Oświadczam, że zapoznałam(em) się z klauzulą informacyjną RODO: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BIAŁECKI Sp. z o.o.[ czytaj więcej... ], ul. Tadeusza Kościuszki 341, 40-690 Katowice. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych pozyskanych za pomocą formularza kontaktowego jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów leżących po stronie Administratora (komunikacja z osobami korzystającymi z formularza kontaktowego). Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia odpowiedzi na zapytanie. Dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Kursy i szkolenia

BIAŁECKI Ośrodek Szkolenia - profesjonalne kursy na operatorów i spawaczy

Czego szukasz ?

#MY

Kursy i szkolenia

Treść akordeonu

Nasze oŚrodki szkolenia

siedziba

Chcesz zadzwonić? Naciśnij w numer!

Chcesz napisać maila? Naciśnij w adres mail!