Kursy górnicze

Kurs w zakresie wulkanizacji taśm przenośnikowych oraz łączenia ich innymi sposobami

Jesteś zainteresowany kursem?

Zadzwoń! +48 32 411 05 04

Zdobądź specjalistyczne kompetencje z naszym kursem wulkanizacji taśm przenośnikowych!

Kurs w zakresie wulkanizacji taśm przenośnikowych oraz łączenia ich innymi sposobami jest specjalistycznym szkoleniem skierowanym do osób, które chcą zdobyć kompetencje związane z obsługą i konserwacją taśmociągów. Taśmociągi są jednym z podstawowych elementów infrastruktury w wielu branżach, w tym w górnictwie, logistyce czy przemyśle. Znajomość zasad ich obsługi, konserwacji, a przede wszystkim umiejętność łączenia taśm jest niezbędna do efektywnej i bezpiecznej pracy.

Co będziesz umiał po kursie?

Ukończenie kursu pozwoli Ci na efektywne i bezpieczne wykorzystanie taśmociągów. Zdobędziesz wiedzę na temat budowy i właściwości taśm przenośnikowych, a także technik ich łączenia. Poznasz także zasady utrzymania taśmociągów w pełnej sprawności technicznej, co ma kluczowe znaczenie dla bezawaryjnej pracy całego systemu transportu. Opanujesz również umiejętności oceny ryzyka zawodowego związanego z obsługą taśmociągów.

Kto Cię będzie uczył?

Szkolenie prowadzone jest przez doświadczoną kadrę dydaktyczną, która posiada niezbędne kwalifikacje i doświadczenie praktyczne. Nasi instruktorzy legitymują się wieloletnią praktyką w pracy w zakładach ruchu górniczego oraz doświadczeniem w prowadzeniu kursów i szkoleń.

Podsumowując, kurs w zakresie wulkanizacji taśm przenośnikowych oraz łączenia ich innymi sposobami to doskonała okazja do zdobycia niezbędnych umiejętności i wiedzy w tym obszarze, co otworzy przed Tobą nowe perspektywy zawodowe.

dlaczego warto wybrać nasz ośrodek?

Zainteresował Cię ten kurs? Napisz do nas!


Oświadczam, że zapoznałam(em) się z klauzulą informacyjną RODO: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BIAŁECKI Sp. z o.o.[ czytaj więcej... ], ul. Tadeusza Kościuszki 341, 40-690 Katowice. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych pozyskanych za pomocą formularza kontaktowego jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów leżących po stronie Administratora (komunikacja z osobami korzystającymi z formularza kontaktowego). Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia odpowiedzi na zapytanie. Dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Kursy i szkolenia

BIAŁECKI Ośrodek Szkolenia - profesjonalne kursy na operatorów i spawaczy

Czego szukasz ?

#MY

Kursy i szkolenia

Treść akordeonu

Nasze oŚrodki szkolenia

siedziba

Chcesz zadzwonić? Naciśnij w numer!

Chcesz napisać maila? Naciśnij w adres mail!