Kursy górnicze

Kurs obsługi elektronarzędzi, urządzeń warsztatowych

Jesteś zainteresowany kursem?

Zadzwoń! +48 32 411 05 04

Jak zostać specjalistą od elektronarzędzi? Twoja droga do eksperta przemysłowego

Kurs obsługi elektronarzędzi, urządzeń warsztatowych oraz wciągników łańcuchowych linowych z napędem ręcznym jest specjalistycznym szkoleniem, które skupia się na zdobyciu wiedzy i umiejętności związanych z obsługą różnego rodzaju narzędzi i urządzeń stosowanych w przemyśle, a w szczególności w sektorze górnictwa.

Jaki jest cel kształcenia?

Głównym celem tego kursu jest przygotowanie do pracy z różnymi narzędziami i urządzeniami stosowanymi w przemyśle, w szczególności w sektorze górnictwa. Kurs skupia się na zdobyciu wiedzy i umiejętności związanych z obsługą elektronarzędzi, urządzeń warsztatowych oraz wciągników łańcuchowych linowych z napędem ręcznym.

Czego nauczysz się na kursie obsługi elektronarzędzi?

Podczas szkolenia uczestnicy zdobywają gruntowną wiedzę na temat różnych rodzajów elektronarzędzi, urządzeń warsztatowych i wciągników łańcuchowych. Nauczysz się nie tylko obsługiwać te urządzenia, ale również zrozumiesz zasady ich działania, co pozwoli Ci na skuteczne rozwiązywanie problemów, które mogą pojawić się podczas pracy.

Bezpieczeństwo podczas pracy z urządzeniami

Szkolenie skupia się na zapewnieniu bezpieczeństwa podczas pracy z urządzeniami. Podczas kursu dowiesz się, jak prawidłowo i bezpiecznie korzystać z narzędzi, jak je konserwować oraz jak ocenić ich stan techniczny. Dowiesz się również, jak udzielić pierwszej pomocy w przypadku wypadków przy pracy.

Kto Cię będzie uczył?

Kadra dydaktyczna na kursach w specjalnościach górniczych posiada niezbędne wykształcenie, uprawnienia pedagogiczne oraz dodatkowo legitymuje się długoletnią praktyką w pracy w zakładach ruchu górniczego i prowadzeniu kursów oraz szkoleń.

Zakończenie kursu

Kształcenie będzie zakończone egzaminem, po którym zostaje wydawane zaświadczenie zgodne z obowiązującymi przepisami. Ukończenie kursu to nie tylko nowe kwalifikacje, ale przede wszystkim większe bezpieczeństwo i efektywność pracy.

dlaczego warto wybrać nasz ośrodek?

Zainteresował Cię ten kurs? Napisz do nas!


Oświadczam, że zapoznałam(em) się z klauzulą informacyjną RODO: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BIAŁECKI Sp. z o.o.[ czytaj więcej... ], ul. Tadeusza Kościuszki 341, 40-690 Katowice. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych pozyskanych za pomocą formularza kontaktowego jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów leżących po stronie Administratora (komunikacja z osobami korzystającymi z formularza kontaktowego). Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia odpowiedzi na zapytanie. Dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Kursy i szkolenia

BIAŁECKI Ośrodek Szkolenia - profesjonalne kursy na operatorów i spawaczy

Czego szukasz ?

#MY

Kursy i szkolenia

Treść akordeonu

Nasze oŚrodki szkolenia

siedziba

Chcesz zadzwonić? Naciśnij w numer!

Chcesz napisać maila? Naciśnij w adres mail!