Kursy górnicze

Kurs klejenia górotworu

Jesteś zainteresowany kursem?

Zadzwoń! +48 32 411 05 04

Twoja kariera w górnictwie: zdobądź umiejętności z naszym kursem klejenia górotworu

Kurs klejenia górotworu to unikalna szansa na zdobycie specjalistycznej wiedzy i praktycznych umiejętności, niezbędnych do profesjonalnego wykonywania tej technicznie zaawansowanej i wysoce specjalistycznej pracy w sektorze górnictwa.

Cele kształcenia podczas kursu klejenia górotworu

Głównym celem jest zapoznanie uczestników z szerokim spektrum zagadnień związanych z mechaniką i fizyką górotworu, a także tektoniką złóż pokładów węgla. Uczestnicy zdobędą gruntowną wiedzę w zakresie technologii wzmacniania górotworu metodą klejenia, co jest kluczowe dla bezpieczeństwa i efektywności pracy w warunkach kopalnianych.

Co zdobędziesz po ukończeniu kursu?

Uczestnicy, po ukończeniu kursu, będą potrafili efektywnie i bezpiecznie stosować technologię klejenia górotworu. W praktycznej części szkolenia nauczysz się prawidłowego stosowania sprzętu i środków ochrony indywidualnej i zbiorowej, prawidłowych metod i parametrów pracy, jak również zasad rozpoznawania i przeciwdziałania zagrożeniom na stanowisku pracy.

Kto przekazuje wiedzę i umiejętności?

Naszą kadrę dydaktyczną stanowią wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści z dziedziny górnictwa. Wszyscy nasi nauczyciele posiadają niezbędne uprawnienia pedagogiczne oraz długoletnią praktykę w pracy w zakładach ruchu górniczego oraz prowadzeniu kursów i szkoleń. Dzięki temu są w stanie przekazać najwyższej jakości wiedzę, opartą na praktyce i najnowszych badaniach w dziedzinie górnictwa.

Zainwestuj w siebie i swoją karierę, dołącz do naszego kursu klejenia górotworu. Nasza wiedza i doświadczenie są gwarancją twojego sukcesu i bezpieczeństwa w pracy w górnictwie. Nasz kurs to przede wszystkim praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka, co jest najważniejsze w zdobywaniu nowych umiejętności i wiedzy. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, abyś po zakończeniu kursu był w pełni przygotowany do pracy.

dlaczego warto wybrać nasz ośrodek?

Zainteresował Cię ten kurs? Napisz do nas!


Oświadczam, że zapoznałam(em) się z klauzulą informacyjną RODO: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BIAŁECKI Sp. z o.o.[ czytaj więcej... ], ul. Tadeusza Kościuszki 341, 40-690 Katowice. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych pozyskanych za pomocą formularza kontaktowego jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów leżących po stronie Administratora (komunikacja z osobami korzystającymi z formularza kontaktowego). Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu złożenia odpowiedzi na zapytanie. Dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Kursy i szkolenia

BIAŁECKI Ośrodek Szkolenia - profesjonalne kursy na operatorów i spawaczy

Czego szukasz ?

#MY

Kursy i szkolenia

Treść akordeonu

Nasze oŚrodki szkolenia

siedziba

Chcesz zadzwonić? Naciśnij w numer!

Chcesz napisać maila? Naciśnij w adres mail!